Heidi Klum shkëlqen në të bardha - Bota Sot
Heidi Klum shkëlqen në të bardha

Bota e Yjeve

Heidi Klum shkëlqen në të bardha

Nga: Bota sot Më: 23 gusht 2018 Në ora: 15:05
Heidi Klum dhe Tom Kaulitz

Ka qenë dita e madhe e Simon Cowell.

Por Heidi Klum e menaxhoi që ajo të jetë qendra e vëmendjes, duke i bërë të gjithë të kthejnë kokën për ta shikuar, përcjell Bota sot.

Anëtarja e jurisë së America's Got Talent dukej e mahnitshme, derisa arriti në darkë për të festuar për ceremoninë e Walk Of Fame të Simon Cowell.

E veshur në të bardha, 45 vjeçarja dukej për mrekulli, duke treguar hiret trupore./BS/

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...