Dua Lipa, seksi dhe me stil në Londër - Bota Sot
Dua Lipa, seksi dhe me stil në Londër

Bota e Yjeve

Dua Lipa, seksi dhe me stil në Londër

Nga: Bota sot Më: 1 shtator 2018 Në ora: 08:38
Dua Lipa

Ajo është e njohur për stilin e saj të veçantë.

Dhe Dua Lipa u paraqit me stil edhe të premten në Londër, derisa po shkonte tek vetura e saj, përcjell Bota sot.

23 vjeçari bëri që njerëzit të kthejnë kokën për ta shikuar, derisa kishte veshur xhinse dhe atlete, një ditë pasi në Instagram publikoi një imazh seksi ku shfaqej në bikini zebra, duke treguar trupin për mrekulli./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat