Sussana çmend fansat me selfie-t ‘hot’ - Bota Sot
Sussana çmend fansat me selfie-t ‘hot’

Bota e Yjeve

Sussana çmend fansat me selfie-t ‘hot’

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 11:31
Sussana Canzian

Sussana Canzian është një modele italiane që me fytyrën e saj ëngjëllore dhe format trupore super-seksi ka pushtuar Amerikën.

Së fundmi Sussana ka postuar disa selfie hot në profilin e saj zyrtar në Instagram duke lënë gojëhapur të gjithë fansat e saj.

Ajo shumë shpejt mund të rikthehet në Itali për ta vazhduar në vendin e saj të origjinës karrierën si modele. Canzian është një fanse e sporteve ekstreme ndërsa pëlqen shumë futbollin amerikan.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...