Harron problemet, shkëlqen në tepihun e kuq - Bota Sot
Harron problemet, shkëlqen në tepihun e kuq

Bota e Yjeve

Harron problemet, shkëlqen në tepihun e kuq

Më: 2 shtator 2018 Në ora: 17:08
Jennifer Garner

Gjyqi, divorci, ndarja e pronës, dalja në pension dhe rehabilitimi i ish-bashkëshortit janë jeta e përditshme e aktores Jennifer Garner.

Por tani nëna e tre fëmijëve vendosi të ndërmarrë diçka për veten - ajo magjepsi të pranishmit  në tepihun e kuq me rastin e premierës së filmit "Pepermint".

Jennifer me të vërtetë dukej e bukur, veshja origjinale dhe bizhuteri perfekte ishin një kombinim i papërmbajtshëm, me parfum të çarmatosur. 

Ajo dukej se nuk ishte dorëzuar pavarësisht nga periudha shqetësuese në jetën e saj private. 

46-vjeçarja nga Teksasi është në procedurë për ndarje nga bashkëshorti i saj i dytë Ben Affleck, me të cilin ishte në lidhje që nga viti 2005. Ata ishin martuar një vit pasi Jennifer i dha fund lidhjes me Scott Foley, pas katër vjet qëndrimi në lidhje.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat