Poza përvëluese! Seksbomba britanike prezanton kalendarin e 2019-s - Bota Sot
Poza përvëluese! Seksbomba britanike prezanton kalendarin e 2019-s

Bota e Yjeve

Poza përvëluese! Seksbomba britanike prezanton kalendarin e 2019-s

Më: 3 shtator 2018 Në ora: 00:15
Kelly Brook

Mirë se vjen, 2019!

Viti i ardhshëm do të jetë mjaft i këndëshëm – të paktën për të gjithë ata që janë admirues të seksbombës britanike, Kelly Brook.

Modelja dhe aktorja e njohur ka përgatitur një kalendar fantastik për vitin 2019, me fotografi mahnitëse, ku ka shfaqur trupin e saj joshës, sidomos gjoksin gjigant.

Ajo është përkujdesur që admiruesit e saj, që do ta blejnë kalendarin e ri, do ta nisin çdo ditë të vitit të ardhshëm me frymëzim të mirë nga fotot e saj seksi.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat