Adriana Lima shkëlqen në të bardha - Bota Sot
Adriana Lima shkëlqen në të bardha

Bota e Yjeve

Adriana Lima shkëlqen në të bardha

Më: 6 shtator 2018 Në ora: 09:43
Adriana Lima

Ajo ka mahnitur pistat e modës që nga vitet e 90-ta.

Dhe Adriana Lima të mërkurën mbrëma zuri vendin e saj në rreshtin e parë në shoun e Tom Ford në Javën e Modës në New York, përcjell Bota sot.

Supermodelja 37 vjeçare dukej e mahnitshme në të bardha, derisa tregoi fizikun për zili.

Këmbët e gjata seksi morën gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...