E “zjarrtë” në të kuqe - Bota Sot
E “zjarrtë” në të kuqe

Bota e Yjeve

E enjte, 15 nëntor 2018

E “zjarrtë” në të kuqe

Nga: Bota sot Më: 12 shtator 2018 Në ora: 23:52
Chloe Goodman

Ajo fitoi famën në Ex On The Beach  dhe Celebrity Big Brother.

Dhe Chloe Goodman u sigurua që të gjithë sytë të jenë tek ajo, derisa u paraqit në plazh në Spanjë të martën, përcjell Bota sot.

E veshur në bikini njëpjesësh të kuq, ajo dukej tejet seksi, derisa ekspozoi hiret trupore.

25 vjeçarja dukej e zjarrtë në të kuqe, duke ekspozuar gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test