E përhitura - Bota Sot
E përhitura

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

E përhitura

Më: 14 shtator 2018 Në ora: 09:53
Rihanna

Rihanna po i shijon sukseset e saj të një pranishme por jo ne sferën e muzikës për të cilën njohët këngëtarja e njohur.  Ajo ka mbajtur një sfilat të sajën ku ka shfaqur kreacionet për të brendshmet. Pjesë e sfilates së saj ishin edhe motrat e njohura Gigi dhe Bella, ndërsa sfiluan edhe gra shtatëzane.

Ndërsa, Rihanna është shfaqur e mahnitshme në mbrëmjen e organizuar nga ajo në të cilën morën pjesë shumë fytyra të njohura të Hollywoodit, shkruan "Bota sot".

Ndryshe Diamond Ball ka shënuar katër vjetorin e saj në të cilën mbledhin fonde për bamirësinë e Rihannes, Clara Lionel Foundation, në nder të gjyshërve të saj.

Image
Image

 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test