Të gjithë sytë tek Rihanna - Bota Sot
Të gjithë sytë tek Rihanna

Bota e Yjeve

E premte, 16 nëntor 2018

Të gjithë sytë tek Rihanna

Nga: Bota sot Më: 14 shtator 2018 Në ora: 17:00
Rihanna

Kudo që paraqitet ajo merr gjithë vëmendjen.

Kështu ndodhi edhe të enjten mbrëma, kur Rihanna mori pjesë në Diamond Ball në NYS në restorantin Cipriani Wall Street, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 30 vjeçare ishte veshur për të lënë përshtypje, në një kostum të zi, që tregonte format seksi trupore dhe zbulonte barkun./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test