Serbja që shijon famën e Neymar - Bota Sot
Serbja që shijon famën e Neymar

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Serbja që shijon famën e Neymar

Më: 15 shtator 2018 Në ora: 07:26
Soraja Vucelic

Neymar Junior është shumë në krah të aktores dhe modeles braziliane Bruna Marquezinhe, por fansat e tij nuk e kanë harruar lidhjen e shkurtër me “bombën”, serbe Soraja Vucelic.

Marrëdhënia me “yllin” brazilian i ka dhënë shumë famë bukuroshes ballkanase, që nuk ngurron të postojë foto provokuese në rrjetet sociale.

Kur sheh fotot e Sorajas, e kupton më mirë se pse Neymar e “harroi” për pak kohë Marquezinhen.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test