Aktorja e famshme ushtron me të birin - Bota Sot
Aktorja e famshme ushtron me të birin

Bota e Yjeve

E hënë, 15 tetor 2018

Aktorja e famshme ushtron me të birin

Më: 16 shtator 2018 Në ora: 11:22
Eva Longoria me birin e saj

Aktorja e famshme, Eva Longoria, solli në jetë fëmijën e saj të parë Santiago Enrique në qershor. Por kjo nuk e ka ndaluar aktoren që t’i kushtojë kohë vetes.

Ylli i Hollywood është fotografuar duke bërë ushtrime zifike me të voglin e saj në një park të Gold Coast.

43-vjeçarja mban djalin në krah ndërsa ushtrohet në natyrë.

Eva shihet e veshur me kostum sportiv të zi dhe tepër e relaksuar ndërsa shijon çdo moment me Santiago.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test