Ka 4 fëmijë, por shikojani këto forma seksi - Bota Sot
Ka 4 fëmijë, por shikojani këto forma seksi

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Ka 4 fëmijë, por shikojani këto forma seksi

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2018 Në ora: 10:06
Hilaria dhe Alex Baldwin

Ajo së fundmi ka sjellë në jetë fëmijën e saj të katërt.

Por, Hilaria Baldwin ka treguar se ka kthyer trupin e saj në formë, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Instruktorja e fitnesit është shfaqur tejet seksi në një dalje me burrin e saj Alex, natë esë shtunës.

34-vjeçarja ekspozoi gjoksin bombastik dhe këmbët e gjata me një fustan të zi të shkurtër./BS

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test