Modelja Woods zbulon se ajo kishte dhimbje të lindjes, gjatë kohës që sflionte për Rihanna-n - Bota Sot
Modelja Woods zbulon se ajo kishte dhimbje të lindjes, gjatë kohës që sflionte për Rihanna-n

Bota e Yjeve

E shtunë, 20 tetor 2018

Modelja Woods zbulon se ajo kishte dhimbje të lindjes, gjatë kohës që sflionte për Rihanna-n

Më: 17 shtator 2018 Në ora: 10:40
Modelja Slick Woods

Modelja Slick Woods ka zbuluar se kishte kontraktime të lindjes përderisa ajo ecte në pistë gjatë shfaqjes së Rihannës.

Në një fotografi që kishte shpërndarë vet ajo duke mbajtur veshur të brendshmet nga Savage x Fenty, Slick ka shkruar: “Kjo është fytyra e një gruaje që punon, dhe ne vazhdojmë ta bëjmë atë pa e ditur ju se sa keq mund të jemi ne”.

“Unë dua të them se mund të bëjë çdo gjë që dua kurdo që dua dhe këtë mund ta bëni edhe ju”.

Slick dhe i dashuri i saj, Adonis Bosso, mirëpritën foshnjën e tyre djalë Saphir, vetëm14 orë më vonë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test