Olivia Culpo, e “zjarrtë” në të kuqe në Jamaica - Bota Sot
Olivia Culpo, e “zjarrtë” në të kuqe në Jamaica

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Olivia Culpo, e “zjarrtë” në të kuqe në Jamaica

Nga: Bota sot Më: 17 shtator 2018 Në ora: 21:57
Olivia Culpo

Olivia Culpo është duke xhiruar për filmin e ri The Swing Of Things në Jamaica.

Dhe të dielën, zeshkania 26 vjeçare tregoi asetet në një fotografi të publikuar, përcjell Bota sot.

Ajo shfaqet tejet seksi në bikini të kuqe, duke treguar këmbët e gjata seksi, barkun e sheshtë dhe gjoksin shpërthyes.

Bukuroshja shfaqet e zjarrtë./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test