Ariana Grande puthet me të fejuarin e saj, pas vdekjes së Mill Miller-it - Bota Sot
Ariana Grande puthet me të fejuarin e saj, pas vdekjes së Mill Miller-it

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Ariana Grande puthet me të fejuarin e saj, pas vdekjes së Mill Miller-it

Më: 18 shtator 2018 Në ora: 21:56
Ariana Grande dhe Pete Davidson

Këngëtarja e njohur Ariana Grande ka dal për herë të parë pas vdekjes së ish të dashurit të saj reperit, Mac Miller.

Ajo është parë në rrugët e New York City të hënë së bashku me të dashurin e saj Pete Davidson.

Mac Miller ka ndërruar jetë javë më parë nga një mbidozë e drogës, ndërsa trupi i tij u gjet në një dhomë gjumi në shtëpinë e tij, shkruan “Bota sot”.

Mac Miller nuk e morri asnjëherë veten e tij pas ndarjes nga këngëtarja , ku kishte problem të shumta me alkoolin dhe drogën. Për këtë Ariana Grande është akuzuar nga fansat se ka gisht në vdekjen e reperit.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test