Lindsay Shookus rikthehet në Instagram - Bota Sot
Lindsay Shookus rikthehet në Instagram

Bota e Yjeve

E mërkurë, 24 tetor 2018

Lindsay Shookus rikthehet në Instagram

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 10:03
Lindsay Shookus

Lindsay Shookus është rikthyer në Instagram pasi pushoi pak nga ky rrjet social për disa javë dhe tani ka diçka për të festuar.

Regjisorja fituese e Emmy shtoi edhe një çmim Emmy në koleksionin e saj të hënën.

Lindsay u bashkuar me bashkëpunëtoret e saj në skenë për të pranuar çmimin ku edhe bëri foto.

Ajo e postoi në Instagramin e saj.

Muajin e kaluar, Lindsay dhe i dashuri isaj Ben Affleck u ndanë pas një viti në lidhje.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test