Merr fund lidhja e dashurisë së moderatores së njohur me pilotin - Bota Sot
Merr fund lidhja e dashurisë së moderatores së njohur me pilotin

Bota e Yjeve

E martë, 16 tetor 2018

Merr fund lidhja e dashurisë së moderatores së njohur me pilotin

Më: 19 shtator 2018 Në ora: 22:27
Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone

Historia e dashurisë së Belen Rodriguez dhe Andrea Iannone ka marrë fund. Bukuroshja italiane nuk ka konfirmuar ende asgjë, por ka bërë një postim në Instagram pas shkrimeve që ka lexuar në media duke i falenderuar për vëmendjen.

Moderatorja seksi dhe piloti Andrea shkuan me pushime në Ibiza për të rregulluar marrëdhënien, por nuk ia dolën.

Mediat italiane njoftojnë se miq pranë Belen kanë treguar se të dy kanë qenë dakort që lidhja të përfundojë.

Vëmendja e Belen tani do të jetë karriera dhe djali që ka me Andrean.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test