Rosie shkëlqen përkrah Jason Statham - Bota Sot
Rosie shkëlqen përkrah Jason Statham

Bota e Yjeve

Rosie shkëlqen përkrah Jason Statham

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2018 Në ora: 12:51
Rosie Huntington-Whiteley dhe Jason Statham

Ata janë çift i fuqishëm në botën e shoubizit dhe ende janë të fortë, me një lidhje prej 8 vitesh.

Dhe 31 vjeçarja Rosie Huntington-Whiteley u pa të mërkurën mbrëma duke dalë në darkë romantike me të fejuarin e saj 51 vjeç, Jason Statham, në restorantin Gymkhana në Londër, përcjell Bota sot.

Dyshja që tashmë janë prindër të një djali, dukeshin për mrekulli përkrah njëri tjetrit.

E veshur në të zeza, Rosie shkëlqeu me pamjen e saj./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...