Puthje mes vajzash, ja dy të famshmet shqiptare që do të “çmendin” internetin - Bota Sot
Puthje mes vajzash, ja dy të famshmet shqiptare që do të “çmendin” internetin

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Puthje mes vajzash, ja dy të famshmet shqiptare që do të “çmendin” internetin

Më: 20 shtator 2018 Në ora: 13:37
Vildane Zeneli

Ka disa ditë që këngëtarja Tuna Sejdi ka paralajmëruar fansat e saj se do të publikojë projektin e ti muzikor në bashkëpunim me këngëtarin Seven Saraqi.

E teksa fansat janë në pritje të këtij projektit të ri pas rikthimit të Tunës ,e lëngën “Chonga”, një tjetër detaj është bërë publik ditën e sotme.

Thuhet se pjesë e klipit do të jetë edhe modelja e njohur Vildane Zeneli. “Prive” shkruan se ajo do të jetë protagoniste kryesore bashkë me Tunën. Dyshja madje do të puthet në buzë në një skenë joshëse që pritet të jetë e bujshme në media.

Ende nuk dihet se kur do të publikohet kënga e re, por xhirimet e videoklipit kanë nisur mbrëmjen e djeshme. Vildane ka treguar look-un e saj në klip dhe me të vërtetë që duket shumë seksi e veshur me fustan të kuq.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test