Të gjithë sytë tek Amber, ekspozon gjoksin - Bota Sot
Të gjithë sytë tek Amber, ekspozon gjoksin

Bota e Yjeve

E mërkurë, 17 tetor 2018

Të gjithë sytë tek Amber, ekspozon gjoksin

Nga: Bota sot Më: 20 shtator 2018 Në ora: 17:22
Amber Turner

Kohëve të fundit ka pasur tensione në mes saj dhe Yazmin Oukhellou.

Por Amber Turner u paraqit përplot glamur për xhirimet e The Old Regent Ballroom në Standford-Le-Hope në Essex, përkrah Chloe Meadows, të enjten, përcjell Bota sot.

Biondja 25 vjeçare ishte siguruar që të gjithë sytë të ishin tek ajo, derisa u paraqit përplot stil, e veshur me një fustan që ekspozonte hiret trupore, sidomos gjoksin shpërthyes./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test