Bella, mahnitëse në të zeza - Bota Sot
Bella, mahnitëse në të zeza

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Bella, mahnitëse në të zeza

Nga: Bota sot Më: 22 shtator 2018 Në ora: 15:05
Bella Hadid

Ajo ka sjellë “stuhi” në Milan Fashion Week.

Dhe Bella Hadid dëshmoi se ajo mund të marrë vëmendjen po aq lehtë si në pasarelë, derisa mori pjesë në darkën e Bulgari Spring/Summer '19  në Itali, të premten, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja u shfaq mahnitëse në një fustan të gjatë të zi, duke treguar asetet.

Gjoksi joshës dhe këmbët e gjata seksi morën gjithë vëmendjen./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test