Njihuni me motrën e Gigi dhe Bella Hadid - Bota Sot
Njihuni me motrën e Gigi dhe Bella Hadid

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Njihuni me motrën e Gigi dhe Bella Hadid

Më: 22 shtator 2018 Në ora: 17:41
Alana Hadid, 33-vjeçe është motra e Gigit dhe Bellës nga babai i tyre

Gigi dhe Bella Hadid tashmë mbajnë titullin e dy motrave më tërheqëse në botën e modelimit.

Të dyja kanë krijuar karrierë në një moshë shumë të re dhe janë shpeshherë në kopertinat e revistave më prestigjioze në botë.

Alana Hadid, 33-vjeçe është motra e Gigit dhe Bellës nga babai i tyre, Mohamed Hadid.

Ai para se të martohej me nënën e dy super modeleve, ishte i martuar me Mary Butler, me të cilën ka edhe vajzat Alana dhe Marielle Hadid.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test