Cheryl më e ëmbël se kurrë, vjedh vëmendjen në dasmë - Bota Sot
Cheryl më e ëmbël se kurrë, vjedh vëmendjen në dasmë

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Cheryl më e ëmbël se kurrë, vjedh vëmendjen në dasmë

Nga: Bota sot Më: 23 shtator 2018 Në ora: 10:06
Cheryl

Cheryl ka dhuruar një shfaqje mahnitëse mbrëmë në martesën e një miku të saj në Londër.

Këngëtarja 35-vjeçare ka vjedhur vëmendjen e të gjithëve, duke u paraqitur me një fustan transparent, të dekoruar me gurë shkëlqyes, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Ish e dashura e Liam Payne dukej më joshëse dhe më e qeshur se kurrë, duke na bërë të ditur se ka marrë veten pas ndarjes së muajit korrik./BS

Image/BS
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test