Chloe shfaqet bombastike në të zeza - Bota Sot
Chloe shfaqet bombastike në të zeza

Bota e Yjeve

E diel, 21 tetor 2018

Chloe shfaqet bombastike në të zeza

Nga: Bota sot Më: 24 shtator 2018 Në ora: 21:36
Chloe Ferry

Ajo njihet për format e saj bombastike trupore.

Dhe duke i pasur ato, Chloe Ferry nuk heziton t’i ekspozojë ato asnjëherë, përcjell Bota sot.

23 vjeçarja nga Geordie Shore mori gjithë vëmendjen në Newcastle  me me 18 vjeçaren Faith Mullen të dielën.

E veshur në të zeza, ajo tregoi të pasmet gjigante, këmbët seksi dhe gjoksin shpërthyes në veshje transparente./BS/

Image
Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test