Salma Hayek shfaqet elegante në Javën e Modës në Paris - Bota Sot
Salma Hayek shfaqet elegante në Javën e Modës në Paris

Bota e Yjeve

Salma Hayek shfaqet elegante në Javën e Modës në Paris

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 09:24
Salma Hayek

Ajo është e njohur për stilin e saj elegant, dhe paraqitjet e shkëlqyeshme në tapetin e kuq.

Salma Hayek është shfaqur me një fustan të purpurt në Javën e Modës në Paris, ku dukej e mrekullueshme.

Aktorja e famshme, ia ka përshtatur një rryp të zi fustanit të saj tejet elegant.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...