Aktori i famshëm i jep fund beqarisë në një ceremoni sekrete - Bota Sot
Aktori i famshëm i jep fund beqarisë në një ceremoni sekrete

Bota e Yjeve

E martë, 23 tetor 2018

Aktori i famshëm i jep fund beqarisë në një ceremoni sekrete

Më: 25 shtator 2018 Në ora: 19:02
Bugra Gulsoy,dhe Nilufer Gurbuz

Një nga aktorët më të dashur për publikun shqiptar ka vendosur t’i japë fund beqarisë, ai është martuar me të dashurën e tij, me të cilën kishin thuajse 5 vite lidhje.

Bëhet fjala për aktori e famshëm turk, Bugra Gulsoy, i cili është martuar me Nilufer Gurbuz.

Çifti u martua në një ceremoni private, ku ishin të ftuar vetëm miqtë, ceremonia u bë në Sile.

Aktori, i njohur në Shqipëri për rolin e tij si Guney në filmin ‘Kuzey Guney”, vendosën të martoheshin papritmas. Mediat turke raportojnë se bashkëshortja e tij është 2 muajshe shtatzënë.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test