Rita Ora shkëlqen në të zeza në Londër - Bota Sot
Rita Ora shkëlqen në të zeza në Londër

Bota e Yjeve

Rita Ora shkëlqen në të zeza në Londër

Nga: Bota sot Më: 27 shtator 2018 Në ora: 15:15
Rita Ora

Ajo është një yll i famshëm i popit që njihet dhe për stilin e saj të veçantë.

Dhe e tillë u paraqit Rita Ora të enjten në Londër, derisa arriti në KISS FM, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 27 vjeçare u shfaq e veshur në të zeza, duke treguar fizikun për mrekulli dhe këmbët e gjata seksi që kishte ekspozuar.

Me flokët e mbledhura dhe syze dielli, ajo dukej për mrekulli./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...