Sara Sampaio shkëlqen në Paris - Bota Sot
Sara Sampaio shkëlqen në Paris

Bota e Yjeve

Sara Sampaio shkëlqen në Paris

Nga: Bota sot Më: 28 shtator 2018 Në ora: 15:18
Sara Sampaio

Ajo ka qenë duke u argëtuar në ndeja të ndryshme të modës.

Dhe Sara Sampaio tregoi fizikun për mrekulli të enjten mbrëma në Naked Heart France Gala Dinner, në kuadër të Javës së Modës në Paris, përcjell Bota sot.

Modelja portugeze 27 vjeçare dukej sensacionale e veshur në një kostum që tregonte barkun e sheshtë dhe gjoksin seksi./BS/

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...