"Në lëkurën e Venusit", Oriola Marashi lë sërish pa fjalë - Bota Sot
"Në lëkurën e Venusit", Oriola Marashi lë sërish pa fjalë

Bota e Yjeve

"Në lëkurën e Venusit", Oriola Marashi lë sërish pa fjalë

Më: 3 tetor 2018 Në ora: 11:27
Oriola Marashi

Është një nga modelet shqiptare më të komentuara dhe gjithmonë bën të flasë për të.

Këtë herë Oriola Marashi ka publikuar në rrjete sociale një set fotografik mjaft provokues e njëkohësisht artistik.

“Në lëkurën e Venusit,”-shkruan Oriola krahas një fotove ku duket vërtetë seksi dhe në formë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat