Leonora shkëlqen në këto imazhe - Bota Sot
Leonora shkëlqen në këto imazhe

Bota e Yjeve

Leonora shkëlqen në këto imazhe

Më: 5 tetor 2018 Në ora: 14:14
Leonora Jakupi

Këngëtaret tona po tregojnë shumë stil kohët e fundit.

Artistet e estradës çdo ditë e më shumë po vishen me rroba të firmave të njohura e me shumë stil.

E ndër to padyshim është edhe Leonora Jakupi, e cila edhe këtë herë vjen shumë elegante.

Në disa fotografi të publikuara nga Sellma, Leonora shihet e kuruar në çdo detaj, si një zonjë e vërtetë në të zeza dhe me flokë të kapura e grim klasik.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...