Bukuroshja italiane ndahet nga futbollisti njohur, por postimet e saj ‘përvëlojnë’ rrjetin… - Bota Sot
Bukuroshja italiane ndahet nga futbollisti njohur, por postimet e saj ‘përvëlojnë’ rrjetin…

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Bukuroshja italiane ndahet nga futbollisti njohur, por postimet e saj ‘përvëlojnë’ rrjetin…

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 13:59
Klaudia Galanti

Klaudia Galanti është rikthyer sërish në qendër të vëmendjes të mediave rozë në Itali.

Bukuroshja që tashmë i ka dhënë fund lidhjes me lojtarin e Smapdorias, Fabio Kualiarela, duket se është në formën e saj më të mirë fizike.

Në Itali për Galantin raportohet se, ajo tashmë është ndarë nga sulmuesi italian dhe është një nënë “single” në formën e saj më të mirë.

Ndërsa më poshtë mund të ndiqni dhe disa foto të fundit të Klaudias.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test