Dua Lipa me shumë stil në imazhet e fundit - Bota Sot
Dua Lipa me shumë stil në imazhet e fundit

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Dua Lipa me shumë stil në imazhet e fundit

Më: 6 tetor 2018 Në ora: 18:45
Dua Lipa

Dua Lipa është këngëtarja shqiptare që po gëzon famë ndërkombëtare.

Ajo është shumë aktive me koncerte në vende të ndryshme të botës.

Këngëtarja është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat kujdeset për fansat e saj të publikojë vazhdimisht imazhe të reja.

Së fundi, ajo postoi disa fotografi, në të cilat shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe bluzë të kaltër, e që dukej tejet atraktive.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Dua Lipa është “Electricity”, e cila u prit shumë mirë në publik. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test