Rita Ora mahnitëse me këtë fustan elegant - Bota Sot
Rita Ora mahnitëse me këtë fustan elegant

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Rita Ora mahnitëse me këtë fustan elegant

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 12:41
Rita Ora

Rita Ora është këngëtarja e famshme e cila po bën bujë të madhe në tregun muzikor në botë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale dhe gjithmonë i mban të informuar fansat e saj për çdo aktivitet të saj.

Kohëve të fundit Rita ka udhëtuar në Spanjë, ku edhe po bëhet gati për të realizuar fotosesionin e ri.

Ajo ka postuar foto në InstaStory në të cilat shfaqet e veshur me fustane të gjata dhe elegante, ashtu siç nuk e shohim shpesh por duket tejet elegante dhe e bukur.

Për ndryshe, projekti i fundit “Let You Love Me”, që po kryeson në top listat britanike.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test