Pas martesës, Rhian “godet” me poza me bikini - Bota Sot
Pas martesës, Rhian “godet” me poza me bikini

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Pas martesës, Rhian “godet” me poza me bikini

Nga: Bota sot Më: 7 tetor 2018 Në ora: 19:46
Rhian Sugden

Ajo u martua me aktorin e saj Oliver Mellor në një ceremoni mahnitëse në plazhin e Turqisë javën e kaluar.

Dhe Rhian Sugden, ka vazhduar festimet në bregdetin turk, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Modelja 32 vjeçare  ka ndarë një foto me bikini me mijëra ndjekës të saj në Instagram.

E veshur me kostumin rozë, ajo i ka lënë pak vend imagjinatës./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test