Kjo është 64-vjeçarja që po i ‘çmend’ meshkujt - Bota Sot
Kjo është 64-vjeçarja që po i ‘çmend’ meshkujt

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Kjo është 64-vjeçarja që po i ‘çmend’ meshkujt

Më: 7 tetor 2018 Në ora: 20:44
Graciela Ines Casanova

Po flasim për Graciela Ines Casanova, 64-vjeçaren, e cila është gjithashtu moderatore dhe modele. Ajo shpërndau fotot të trupit të saj lakuriq në shtëpi në qytetin Villa Carlos Paz, duke i postuar në Twitter dhe Instagram.

Bashkangjitur fotove ajo shkruan: “Ky është rezultati i një jete të shëndetshme”. Megjithatë disa u treguan skeptikë për trupin e saj dhe madje kanë shprehur pakënaqësinë e tyre në foto.

“Silikonin dhe ndërhyrjet quan jetë të shëndetshme ti?”, ka qenë ky një ndër komentet e shumta.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test