Kylie Jenner mesazh emocionues të bijës, pasi mbushi 8 muaj jetë - Bota Sot
Kylie Jenner mesazh emocionues të bijës, pasi mbushi 8 muaj jetë

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Kylie Jenner mesazh emocionues të bijës, pasi mbushi 8 muaj jetë

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 08:51
Kylie Jenner me bijën e saj, Stormi

Kylie Jenner i kushton shumë kohë të bijës, që nga momenti kur është bërë nënë.

Madje, ajo pati deklaruar që pasi u bë nënë ndryshoi shumëçka në jetën e saj.

Stormi e vogël tashmë ka mbushur 8 muaj jetë, me këtë rast Kylie i bëri asaj dedikim prekës përmes disa imazheve ku shihet duke mbajtur vajzën në prehër.

“Princesha ime e vogël mbushi 8 muaj javën e kaluar dhe unë nuk mund të jem më e lumtur dhe e trishtuar në të njëjtën kohë”, ka shkruar ajo.

Kujtojmë që Kylie bashkëjeton me reperin Travis Scott, muaj më parë kishin qarkulluar thashetheme se çifti janë ndarë. 

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test