Liam Payne në një darkë romantike me një brune misterioze - Bota Sot
Liam Payne në një darkë romantike me një brune misterioze

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Liam Payne në një darkë romantike me një brune misterioze

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 10:56
Liam Payne me femrën mistrerioze

Liam Payne kohët e fundit zbuloi se ishte single pasi i dha fund romancës së shkurtër me modelen Cairo Dwek.

Por këngëtari është kapur mat ndërsa shijonte një darkë romantike me një brune misterioze.

Liam dhe vajza në krah të tij shihen të veshur thjeshtë ndërsa dalin nga restoranti.

Por nuk është e qartë se kush është vajza e re dhe nëse janë në një marrdhënie me njëri-tjetrin.

Liam është babi i një djali me këngëtaren Cheryl, e cila raportohet se do të tregojë me anë të këngëve historinë dhe arsyen e ndarjes së tyre.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test