Jennifer bombë e vërtetë, por shihni si duket motra e saj më e vogël - Bota Sot
Jennifer bombë e vërtetë, por shihni si duket motra e saj më e vogël

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Jennifer bombë e vërtetë, por shihni si duket motra e saj më e vogël

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 13:34
Jennifer Lopez

Jennifer Lopez është një nga yjet më të suksesshme të muzikës, dhe pak e dinë se si duket motra e saj më e re Linda Lopez.

Jennifer dhe Linda kanë shumë të ngjarë, dhe këngëtarja kurrë nuk e ka fshehur se sa krenare është me motrën e saj.

Linda është 47-vjeçare, por ndryshe nga motra e saj, ajo ka zgjedhur gazetarinë mediatike dhe televizive. Ajo kishte disa shfaqje zbavitëse, dhe për një kohë të gjatë ka qenë pjesë e televizionit ABC dhe është gjithashtu një producente e suksesshme.

Po ashtu, është nënë e dhjetëvjeçares Lucy, të cilën e ka nga lidhja me  menaxherin e post-prodhimit Adam Greenrid dhe Jey Lo ka thënë në mënyrë të përsëritur se është krenare me motrën e saj, pasi ajo përputhet në mënyrë të përkryer me amësinë dhe përgjegjësitë.

Në profilin e Lindës, ajo ka shumë fotografi të ndara me motrën e saj më të vjetër, dhe  ngjashmëritë me Jennifer mund t’i vlerësoni vetë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test