Sot “çmend” meshkujt me format seksi, por ja si dukej Kejvina para se të bëhej e famshme - Bota Sot
Sot “çmend” meshkujt me format seksi, por ja si dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Sot “çmend” meshkujt me format seksi, por ja si dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 18:14
Kejvina Kthella

Ajo është një nga femrat më të bukura e më seksi të showbiz-it shqiptar. Që me daljen e saj të parë, Kejvina Kthella tërhoqi vëmendjen e të gjithëve si dhe ngjalli reagime të shumta.

Ajo është kthyer në një nga vajzat më të komentuara në showbiz dhe çdo e re rreth modeles përbën interes për publikun.

Kejvina është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, aty ku publikon foto e video seksi dhe provokuese.

Por së fundmi, velina e “Xing me Ermalin” është bërë nostalgjike pasi ka publikuar në “Instastory” foto kur ajo ka qenë e vogël. Kejvina ruan të njëjtat tipare, sytë e kaltër dhe flokët bionde.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test