Bella Hadid dhe The Weeknd e ‘fshehin’ lidhjen e tyre për një arsye interesante - Bota Sot
Bella Hadid dhe The Weeknd e ‘fshehin’ lidhjen e tyre për një arsye interesante

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Bella Hadid dhe The Weeknd e ‘fshehin’ lidhjen e tyre për një arsye interesante

Më: 8 tetor 2018 Në ora: 19:26
Bella Hadid dhe The Weeknd

Modelja 21 vjeçare, Bella Hadid, që aktualisht është më e zëshmja bashkë me motrën e saj, Gigi, në fushën e modelimit, ka marrë një vendim interesant në ldihje me dashurinë e saj.

Një burim afër saj thotë se çifti Bella dhe The Ëeekend kanë vendosur që lidhjen e tyre ta mbajnë larg publikut për shkak se kjo ishte arsyeja pse dy vjet më herët ata u ndanë.

Por pavarësisht nga dëshira e tyre për “të mos pasur marrëdhënie publike”, modelja dhe muzikanti u panë bashkë në një shfaqje në Nju Jork për dy ditë rresht këtë javë.

Ndryshe çifti u nda në vitin 2016 për t’u ribashkuar tani.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test