Iskra ushqehet e zhveshur në veturë - Bota Sot
Iskra ushqehet e zhveshur në veturë

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Iskra ushqehet e zhveshur në veturë

Nga: Bota sot Më: 8 tetor 2018 Në ora: 20:53
Iskra Lawrence

Ajo është bërë emër i njohur në industrinë e modës, si modele e plotë.

Dhe kudo që paraqitet ajo merr gjithë vëmendjen, e përmes një fotoje të publikuar për 4.2 milionë ndjekësit e saj në Instagram, Iskra Lawrence u ka treguar atyre se mund t’i realizojë ëndrrat e saj dhe të jetë modele edhe duke mos eliminuar ushqimin që ajo do, përcjell Bota sot.

Modelja 28 vjeçare është shfaqur në veturë duke ngrënë, por që vëmendjen e merr veshja e saj vetën në të brendshme, duke treguar asetet bombastike trupore./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test