Rita Ora shfaqet me veshje si ylber - Bota Sot
Rita Ora shfaqet me veshje si ylber

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Rita Ora shfaqet me veshje si ylber

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 12:28
Rita Ora

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Rita Ora, është e njohur për paraqitjet e saj ekstravagante.

27 vjeçarja, është shfaqur me një fustan me plot ngjyra teksa arriti në studiot e Universal City.

Gjatë intervistës me Jonathan Ross, ajo tregoi edhe se si dëshiron të duket mashkulli i ëndrrave të saj.

Rita pranoi se ajo mund të jetë një e dashur ‘e zjarrtë’ dhe ajo gjithashtu tregoi se nuk ka probleme me çështjen e besimit te partneri i saj.

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test