I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon - Bota Sot
I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

I ofroi mijëra dollarë për një natë, kjo është 17-vjeçarja që ka fjetur me Ronaldon

Më: 9 tetor 2018 Në ora: 19:05
Ruby Rubacouri

Javët e errëta duket se nuk do të kenë fund për Cristiano Ronaldon. 

Akuzat e Kthryn Mayorga për përdhunim, duket se janë bërë të vjetra tashmë, lidhur me akuzat e tjera që po zbulohen çdo ditë. 

Sipas "The Sun" Ruby Rubacouri ka marrë 4 mijë dollarë për të kryer marrëdhënie seksuale me Ronaldon , kur ishte 17 vjeçe. 

Ajo për të gjithë ata që nuk e mbajnë mend, është vajza e cila u bë e famshme pasi ish-presidenti i Milanit dhe ish-kryeministri i Italisë në kohën që udhëhiqte vendin e kishte paguar për të qenë eksortë, pra shoqëruese në festat private që organizoheshin në vilën e tij. 

Gazeta britanike nuk ka bërë të ditur nëse ajo bën pjesë në dy gratë e tjera që akuzon yllin portugez për përdhunim apo jo.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test