Modelja e njohur ua ‘heq trurin’ në këto 5 fotografi provokuese - Bota Sot
Modelja e njohur ua ‘heq trurin’ në këto 5 fotografi provokuese

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Modelja e njohur ua ‘heq trurin’ në këto 5 fotografi provokuese

Më: 10 tetor 2018 Në ora: 07:33
Demi Rose

Modelja e njohur Demi Rose mahnit gjithnjë me linjat trupore.

Ajo publikon imazhe dhe video të shumta në rrjete sociale me ç’rast ka arritur të fitojë një numër të madh të ndjekësve.

Në llogarinë personale, Instagram Rose është një nga femrat më të ndjekura ku numëron mbi 7 milionë njerëz.

Për të gjithë fansat e saj modelja e famshme nuk ngurron të publikojë foto provokuese siç është rasti me këto që ua sjellim në vazhdim.

Lirshëm mund të thuhet se me këto asete trupore bombastike sfidon çdo modele tjetër përfshirë, Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko.

Ndryshe, ajo ka paralajmëruar se do të transferohet në Los Anxhelos, ku shpreson të nisë një karrierë të re si aktore.

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test