“Bomba” shqiptare “pushton” tapetin e kuq të “AMA-s” - Bota Sot
“Bomba” shqiptare “pushton” tapetin e kuq të “AMA-s”

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

“Bomba” shqiptare “pushton” tapetin e kuq të “AMA-s”

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 08:56
Bebe Rexha

Ajo ishte e nominuar në dy kategori në “American Music Awards”.

Por, edhe pse nuk mori asnjë çmim, këngëtarja shqiptare Bebe Rexha, ishte në mesin e yjeve më të komentuara për pamjen e saj të martën në mbrëmje.

Britanikja Daily Mail, e ka përshkruar këngëtaren bjonde, si një “bombë”, duke u shfaqur me fustan të guximshëm në këtë ceremoni.

“U rrita duke shikuar AMA-të. Të jesh këtu dhe të jesh e nominuar, është e mahnitshme. Mami, nëse fitoj sonte, është e gjitha falë jush”, tha ajo gjatë një interviste me Jessie James Decker./BS

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test