Vitet veç numra për JLo, shfaq format seksi në tapetin e kuq - Bota Sot
Vitet veç numra për JLo, shfaq format seksi në tapetin e kuq

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Vitet veç numra për JLo, shfaq format seksi në tapetin e kuq

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 09:03
Jennifer Lopez

Ajo është një nga yjet më të mëdha të muzikës në botë.

Dhe të martën, Jennifer Lopez u shfaq mbresëlënëse në tapetin e kuq në “American Music Awards”, shkruan Daily Mail, përcjell Bota sot.

Këngëtarja 49-vjeçare dukej tejet joshëse me fustanin rozë nga “ Georges Chakra Couture”, i cili ia nxori në pah gjoksin dhe këmbët.

Kush më mirë se Jennifer na tregon se mosha mund të jetë vetëm numër, kur bëhet fjalë për pamjen./BS

Image
Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test