Kim pa të brendshme në të bardha, zbulon gjoksin dhe të pasmet - Bota Sot
Kim pa të brendshme në të bardha, zbulon gjoksin dhe të pasmet

Bota e Yjeve

E premte, 19 tetor 2018

Kim pa të brendshme në të bardha, zbulon gjoksin dhe të pasmet

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 11:53
Kim Kardashian

Kim Kardashian mori gjithë vëmendjen të martën mbrëma në një ndejë në New York.

Por ajo që mori vëmendje më shumë ishte fytyra e saj, që dukej sikur prej dyllit, përcjell Bota sot.

37 vjeçarja duket sikur kishte bërë botoks në fytyrë apo shumë filtera, për festën e Tiffany Blue Book Collection.

E veshur në një fustan të bardhë të gjatë, Kim ishte pa të brendshme derisa tregoi shumë nga lëkura, fund shpinën dhe gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test