Camila shkëlqen në tapetin e kuq në të zeza - Bota Sot
Camila shkëlqen në tapetin e kuq në të zeza

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Camila shkëlqen në tapetin e kuq në të zeza

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 14:23
Camila Cabello

Ajo ishte e nominuar pesë herë në American Music Awards, për herë të parë si soliste që nga ndarja nga grupi Fifth Harmony në vitin 2006.

Dhe Camila Cabello u sigurua që të gjithë të flisnin për të, derisa u paraqit e veshur në të zeza, përcjell Bota sot.

21 vjeçarja shkëlqeu në tapetin e kuq në Los Angelos të martën mbrëma, duke ekspozuar gjoksin në ceremoni./BS/

Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test