Emily ekspozon këmbët dhe gjoksin pa sytjena - Bota Sot
Emily ekspozon këmbët dhe gjoksin pa sytjena

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Emily ekspozon këmbët dhe gjoksin pa sytjena

Nga: Bota sot Më: 10 tetor 2018 Në ora: 17:51
Emily Ratajkowski

Ajo është e njohur për ekspozimin e figurës seksi trupore.

Dhe Emily Ratajkowski nuk mendohet dy herë kur bëhet fjalë që të tregojë figurën sensacionale, derisa u shfaq të martën në New York, përcjell Bota sot.

Aktorja dhe modelja 27 vjeçare dukej për mrekulli në një fustan me lule, të kombinuar me atlete, duke treguar këmbët e gjata seksi dhe gjoksin pa sytjena./BS/

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test