Ashley Graham e plotë por shumë seksi dhe në formë! - Bota Sot
Ashley Graham e plotë por shumë seksi dhe në formë!

Bota e Yjeve

E hënë, 22 tetor 2018

Ashley Graham e plotë por shumë seksi dhe në formë!

Më: 11 tetor 2018 Në ora: 08:21
Ashley Graham

Ashley Graham është njëra nga femrat që komentohet më shumë për pamjen e saj të jashtme.

E kësisoj njëri nga caqet e kritikave është pesha e saj trupore më e theksuar.

Ajo shfaqet e veshur me fustanin me shumë lule, ku duket goxha në formë dhe seksi.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test